Kişiye Özel Çerçeveler - Hediyelik Çerçeve

2018-08-26

Çekilen fotoğrafların anlam kazanması için mutlaka güzel dekoratif çerçeve ihtiyacı duyarız. Fakat sizlere giftmoda olarak çok farklı çerçeve ürünlerimizden söz edeceğim.Bir çerçeve düşünün tamamen kişinin kendisine özel olarak hazırlanmış harika bir dekoratif ürün.Müthiş bir hediye olacağını düşünüyoruz.

Birbirinden farklı tasarımlar ile hazırladığımız bu çerçevelerde sevdiklerinizin meslek gruplarına göre olanlarınıda bulabileceksiniz.Mesleki hediyeler içinde tavsiye edebileceğimiz çerçeveler ile bir mühendis dostunuza veya kuaför arkadaşınıza harika bir seçenek olucaktır. Mesleği temsil eden logoların yanına sevdiklerinizin isimleri ile hazırlanmaktadır.

Sevgililer içinde çift olarak sunduğumuz bu çerçevelerde yıldönümü hediyesi, doğumgünü hediyesi vb günlerde sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.İsimlerinizin baş harfleri ile hazırlanıcak olan çerçeveler tamamen evinize harika bir dekor ve unutulmayan armağan olucaktır.

Kişiye özel hazırlanan ürünler ile hediye ediceğiniz kişilere daha önem verdiğiniz ve kalıcı bir hediye olucağına inanmaktayız.

Bazı çerçeve modellerimiz ;

Avukat Tasarımlı çerçeve

Avukat arkadaş, dost veya eşinize harika bir hediye.Kişiye özel hazırlanmış bu dekoratif ürün ile odasını süsleyebilir baktıkca kendinizi hatırlatabilirsiniz.

 

2'li Şeffaf çerçeve

Kişiye Özel olarak hazırlanan bu siyah ve beyaz renklerdeki takım çerçeveler sevgililer günü hediyesi olarak alınabilir.Kişiye özel olarak hazırlanan ürün her zaman kalıcı ve anlamı daha büyüktür.