Sevgililer Günü Özel Romantik 5 Şarkı - Sevgililer Günü Şarkıları

2018-06-21

Sevgililer Günü için sizlere en romantik aşk parçalarını seçiyoruz. Şubat ayında akla ilk gelen gün 14 şubattır. Bu aya özel harika parçalar sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Her dinlediğinizde sizi hatırlayacak harika parçalar. Sevgililer günü hediyesi olarak alacağınız bir hediyenin dışında bu aşk dolu parçalar ile sevdiğinizin kalbini bir kez daha çalabilirsiniz.

İşte size yerli ve yabancı şarkı önerilerimiz ; 

1- Adele - Make You Feel My Love

Rüzgar yüzüne vururken ve tüm dünya senin durumundayken sana sıcak bir kucaklaşma teklif edebilirim... İşte adelenin bu şarkısındaki sözlerinden. Bu şarkı ile aşkınıza ne kadar sahip çıktığınız onun için neler yapabileceğiniz anlatabilirsiniz :)
 

2- Eric Clapton - Wonderful Tonight

Aşk şarkılarının nam yapmış isimlerinden olan eric clapton bu şarkısı ile sevdiğinize olan hayranlığınızı haykırabilirsiniz. Onu her haliyle sevdiğinizi her durumda yanında olduğunuzu hissettirebileceğiniz bir parça.
 

3- Whitney Houston - I Will Always Love You

Seni Her zaman seveceğim hep seveceğim sevmek sevgili aşk işte bu şarkı ile sevmek nedir nasıl sevilir ona hissetirebilirsiniz.

 

4- Seden Gürel - Devlerin Aşkı

İşte sizin aşkınız.. :) Büyük aşk siz ve sevdiğiniz. Kendinizi bulutların üzerinde hissedebileceğiniz harika bir parça hem dinleyin hem dans edin bizden size tavsiye ;)

 

5- Kenan Doğulu - Gelinim

Artık yuvanızı kurmanın zamanı geldi :) Bu güzel birlikteliğinizi harika bir düğün organizasyonu ile tamamlanın zamanı. İşte kenan doğulunun bu parçası ile eşinize olan aşkınızı anlatabilirsiniz. Ve ciddi bir adımlarında ipucunu vermiş olabilirsiniz.