Ev Hediyesi - Dekoratif Hediyeler

2018-08-01

 

Sadece Türkiye'de değil birçok ülkede özellikle yeni evlenen çiftlere ev hediyesi alınmaktadır.Bu bizim adetlerimiz arasında yerini almıştır.Yeni ev alan arkadaşlarımıza da yeni ev hediyesi, hayırlı olsun olarak verilmektedir.Sevdiklerinizin evine giderken alabileceğiniz birçok hediye bulunmaktadır.Örnek olarak yeni ev hediyesinde en çok mutfak aletleri tercih edilmektedir.Bunun dışında yine kullanabileceği birçok ev ürünü hediye olarak götürülebilir. Giftmoda olarak bizim de size yeni ev hediyesi konusunda birkaç önerimiz olacak.

Müzikli Kar Küresi

Dekoratif olarak evin bir köşesinde sergileyebilecekleri bu şirin kar küreleri yeni evlenen arkadaşlarınız için güzel bir ev hediyesi olacaktır. Nostaljik bir hava yaratacak ve güzel bir müzikle ile evi şenlendirecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaket Tasarım Mini Şifonyer

Mini şifonyer modellerimizi yeni ev hediyesi olarak armağan edebilirsiniz.Dekoratif amaçlı kullanılabilen şifonyerler tasarımları ile evlere ayrı bir hava katabilmektedir.Ayrıca işlevsel olarak da takı kutusu vb durumlar içinde kullanılabilir.Sevdiklerinize bu mini şifonyerler ile evlerine merhaba diyebilirsiniz.

Evli Çiftlere Özel Çerçeve

Gelin damat figürlü fotoğraf çerçevemiz yeni evlenen çiftlere harika bir hediye olacaktır. Düğün sonrası çekilen birçok fotoğraflarından keserek bu figürlü çerçeveye koyarak harika bir dekoratif ürün olarak evlerinde sergileyebileceklerdir.

Hediyelik Biblolar

Birçok evde en çok tercih edilen süs eşyaları biblolardır. Biblo modelleri ile evlerinin dekorlarına bir hava katan dostlarımıza yeni ev hediyesi olarak da güzel biblolarımız arasından size en çok uyanı tercih edebilirsiniz. Büyük veya küçük ebatlardan oluşan birçok şirin biblo modelleri giftmoda.com'da.