Hakkımızda

Hakkımızda;

Biz, giftmoda olarak; duygularınızı en anlamlı ve kalıcı şekilde ifade edebileceğiniz orjinal fikirlerle tasarladığımız yüzlece ürün çeşidimiz ve  müşteri memnuniyetini, kalite ve güvenilirlik başta olmak üzere, her anlamda ilke edinmiş vizyonuyla yılardır toptan ve perakende alanında hizmet veren bir firmayız.

Biz kimiz?

Değişmeyen ve değişmeyecek olan vizyonumuz ve taviz vermediğimiz misyonumuzla “evet,  bu alanda iddialıyız ve biz de varız!” diyen bir firmayız…

Peki, bize bu iddialı cümleyi kurduran vizyonumuz nedir?

*Sarsılmayan bir müşteri güveni ve memnuniyeti

*Üstün kalite standardı anlayışı

*Değişen çağ ve ihtiyaçlara her zaman ilk ayak uyduran firma olmak

*Özgünlük bir diğer tabirle de orjinaliteden ödün vermemek

*Her aşamada; sevgi, saygı ve empatiyi maksimum seviyede tutmak.

Vizyonumuza ulaşmak için hangi misyona sahibiz?

*Yönetim, üretim, ar-ge, pazarlama (vs) kadromuzu belirlerken, müşteri memnuniyetini her zaman her koşulda kar amacının üzerinde tutan anlayışa sahip olunmasını esas alıyoruz. biliyoruz ki bu anlayışa sahip olmayan bir kadroyla müşteriyi merkez alan hizmet anlayışı mümkün olmaz.

*Her anlamdaki bireysel farklılıkları (duygu, anlayış, zevk, ifade ediş şekli, ihtiyaç vs.) her açıdan değerlendirip buna uygun tasarıma sahip kaliteli ürün orataya koyma anlayışına sahip ar-ge departmanımızın üretimlerini patentle koruma altına alıyoruz.

*Toptan ya da perakende alanında online ya da yerinde hizmet olanaklarıyla müşteriye hizmette engel ya da mesafe tanımıyoruz.

*Sitede siparişe açık her ürünü daima stoklarımızda bulundurarak sipariş tesliminde doğacak aksaklıklara bahane şansı tanımıyoruz.

*Saat 12:00’a kadar ki sistemde onaylanmış siparişi istanbul içi adreslere aynı gün içinde teslimat imkanı sunuyoruz.

*Saat 15:00’a kadar ki sistemde onaylanmış istanbul içi veya dışı tüm siparişleri aynı gün kargoluyoruz. Çünkü biliyoruz ki zamansal isabetsizlik  anlamsal kaymaların en büyük nedenidir…

Tüm bunların dışında da iddia ediyoruz ki çoğu hediyelik eşya tasarımının ve farklı hizmet anlayışının esin kaynağıyız. Biz işimizi çok seviyoruz ve sevginizi sevdiğinize en iyi şekilde ulaştırmak adına uzakları yakın kelimelere sığmayan hisleri anlamlı kılıyoruz.

Aslında bizim hikayemiz, sizin “acaba!” dediğiniz yerde başlıyor;)